
A 2026-os év második felében a befektetőknek már nem elég az MI-rali lendületére támaszkodniuk. A technológiai szektor túlzott koncentrációja, a likviditási háttérszél gyengülése és a Federal Reserve óvatos monetáris politikája miatt a tőke egyre inkább az alulértékelt pénzügyi és ipari szektorok felé fordulhat.




